MPKS Zwoleń Mistrzami trzeciej rundy Ligi Międzypowiatowej w Piłce Siatkowej w Iłży

Po niezbyt dobrym starcie w listopadzie, forma Naszych chłopców wyraźnie idzie w górę co potwierdził Turniej w Przytyku oraz Iłży, co potwierdzają wyniki w rywalizacji z takimi drużynami jak UKS Volley Iłża, UKS Parzowice, PG Przytyk, UKS Gepard Wierzbica, UKS Jaguar Wolanów. Drużyna MPKS Zwoleń zasilają chłopcy z naszej szkoły a w szczególnie uczniowie klasy III gimnazjalnej, której nauczycielem wychowania fizycznego i wychowawcą jest trener Marcin Stępień. W skład drużyny wchodzą również uczniowie klas młodszych, którzy w niedalekiej przyszłości zastąpią starszych kolegów na boiskach siatkówki.

A siła naszej drużyny to: Patryk Bednarczyk, Artur Domagała, Bartosz Bednarczyk, Maciej Siadaczka, Dawid Spytek, Szymon Stępień, Sebastian Wawrzak, Jakub Wróbel, Mateusz Domagała, Jakub Domagała i Jakub Kwaśnik.

Trzeba dodać, że tak znakomite wyniki to zasługa przede wszystkim pracowitości oraz bardzo dobremu wyszkoleniu pomimo nie najlepszej bazy treningowej w porównaniu z pozostałymi drużynami!!!!!