II edycja Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarnych Radom, Wolanów 22.02.2018r.

Za nami druga seria spotkań rozgrywek ligowych Partnerstwa Regionalnego pod patronatem Stowarzyszenia Czarni Radom. Tym razem gospodarzem siatkarskiego turniej dla młodzieży był Wolanów. Nasza drużyna w dwóch pierwszych meczach wyszła na boisko jak sparaliżowana i w konsekwencji ponieśliśmy zasłużoną porażkę. Jadnak dwa następne spotkania to już nie Ci sami zawodnicy, którzy pokazali, że potrafią i chcą walczyć. Wreszcie zaprezentowali pełnię swoich umiejętności dzięki czemu zanotowali na swoim koncie dwa okazałe zwycięstwa. Trzeba również zaznaczyć, że drużyna pojechała na Turniej bez dwóch podstawowych graczy, pomimo tego nie spuścili głowy tylko rozłożyli ciężar gry na cały zespół i tym samym pokazali, że razem mogą bardzo wile osiągnąć.

Podczas siatkarskich zmagań nie zabrakło siatkarzy Cerrad Czarnych Radom. Siatkarze rywalizowali w hali Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolanowie. Gospodarze świetnie przyjęli młodzież. Nauczyciel wychowania fizycznego Ryszard Kosiec i jego podopieczni wzorowo wywiązali się z przeprowadzenia rywalizacji. Pod względem sportowym reprezentująca Powiat Radomski drużyna gospodarzy nie była już tak gościnna. Wolanów odniósł komplet zwycięstw zachowując miano niepokonanej w sezonie 2017/2018. Tradycją jest, że młodzieży kibicują i przyglądają się siatkarze Cerrad Czarnych Radom. Tym razem zespół Plus Ligi reprezentowali Michał Filip, Kamil Kwasowski i Jakub Ziobrowski. Przyjazd do Wolanowa trzech znanych zawodników wywołał spore zainteresowanie zwłaszcza żeńskiej części publiczności. Trzeci turniej ligowych rozgrywek pod patronatem Stowarzyszenia Czarni Radom rozegrany zostanie w kwietniu.

Opiekunem i trenerem naszych chłopców był pan Marcin Stępień nauczyciel z PSP w Sycynie
i PSP w Baryczy.

Skład zespołu:Dawid Pietruszka, Artur Domagała, Sebastian Wawrzak, Szymon Stępień, Maciej Siadaczka, Patryk Bednarczyk, Bartosz Garbarczyk, Jakub Wróbel, Adam Lasek.

Trener: Marcin Stępień

Więcej informacji oraz skróty spotkań z Turnieju pod linkiem:

http://wksczarni.pl/artykul-2640-za_nami_kolejny_turniej_partnerstwa_regionalnego_czarni__video.html

lub