Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku po raz ostatni zadźwięczał dzwonek kończąc pełny wrażeń i nowości rok szkolny.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście- pani Edyta Jargot i pan Mirosław Chołuj, Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele.

Po powitaniu pani dyrektor Grażyna Krześniak Pakalińska wręczyła nagrody za osiągnięcia w nauce, sporcie i czytelnictwie. Następnie nadszedł czas na podziękowania i pożegnania ze strony najstarszych uczniów w szkole …. tegorocznych ABSOLWENTÓW

Póki jeszcze jesteśmy razem,

Póki nie rozdzielił nas ostatni dzwonek,

Póki nie powiedzieliśmy sobie do zobaczenia,

Póki nie skończył się ostatni dzień w szkole-

 Podziękujmy wszystkim tym, którzy byli z nami

 I troszczyli się o nas najlepiej jak umieli,

Strofowali i motywowali do lepszych ocen,

Cieszyli się z naszych osiągnięć…

 

Szanowna Pani Dyrektor, Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy

          Dziś stajemy przed Wami ostatni raz jako uczniowie tej szkoły. Nadszedł czas pożegnania. Jutro już będziemy absolwentami i nasze drogi rozejdą się.

Dziękujemy więc bardzo serdecznie naszej drogiej Pani Dyrektor i Panu Dyrektorowi. To dzięki Państwu mieliśmy godne warunki do nauki i rozwoju. Zawsze dbali Państwo o nasze dobro i robili dla nas wszystko co najlepsze. Dzięki wsparciu braliśmy udział w dodatkowych zajęciach, korzystaliśmy z bonusowych przyborów, a także jeździliśmy na różne wycieczki i korzystaliśmy z niesamowitych atrakcji. Dzięki Państwa cierpliwości i wyrozumiałości codziennie z radością nabieraliśmy zapału do nauki i poznawania nowych wiadomości.

Po wielu latach ciężkiej pracy dziś odchodzimy z naszej szkoły dziękując gronu pedagogicznemu za wiele lat poświęconych naszej edukacji, za wiele cierpliwości do nas, niesfornej młodzieży, która nie raz dawała Wam w kość. To głównie Wam dziękujemy za trud jaki włożyliście w nasze wychowanie i jak bardzo staraliście się, byśmy dziś mogli stać tu z uśmiechami na twarzach radośnie wspominając wszystkie chwile razem.

Chcemy podziękować z całego serca również obsłudze naszej szkoły, ponieważ  przez te wszystkie lata naszej nauki w tej placówce dbaliście o nasze bezpieczeństwo i dzielnie czuwaliście nad byśmy nie narobili za wielu głupstw.

Dziękujemy serdecznie naszym kochanym rodzicom, którzy pomagali nam przejść przez te lata nauki motywując nas i wspierając w trudnych chwilach. Zawsze byliście z nami i mogliśmy liczyć na Waszą pomoc. Rozumieliście nas bardzo dobrze i rozwiązywaliście wszystkie nasze problemy.

I na końcu bardzo dziękujemy naszym kochanym kolegom i koleżankom ze szkoły. Bardzo dziękujemy wam za umilanie nam wspólnych lat nauki. Chętnie jeździliśmy razem na wycieczki i tańczyliśmy na szkolnych dyskotekach wesoło spędzając czas. Zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i mamy nadzieję, że będziecie o nas miło wspominać.

Nadszedł dla nas trudny czas pożegnania, rozstania się z ważnymi dla nas osobami, które zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Za wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY!!!!