Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca roku szkolnego 2015/2016 o godzinie 8.30 po raz ostatni zadźwięczał dzwonek… i nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Przybyłych Gości- Lidię Kęmpińską, księdza Dariusza Czajkowskiego- proboszcza z parafii Jasieniec Solecki oraz Włodzimierza Piskorka – radnego Miasta Zwoleń, Rodziców, Uczniów i Pracowników szkoły przywitała pani dyrektor Grażyna Krześniak Pakalińska.

Pani Dyrektor  w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę,wymieniła osiągnięcia naszych Uczniów. Wręczyła im nagrody książkowe za wyniki w nauce ze średnią powyżej 4,75, czytelnictwo, 100% frekwencję oraz za zaangażowanie w pozyskiwanie środków na rzecz potrzebujących (WOŚP).

Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła bezpiecznych i słonecznych wakacji.  

Za zaangażowanie w życie szkoły Pani Dyrektor podziękowała Panu Markowi Misztakowi – rodzicowi ucznia klasy pierwszej

Uroczyście zostały wręczone karty rowerowe uczniom klasy czwartej.

Kartę rowerową otrzymali:

Mikołaj Bąk, Bartosz Bednarczyk, Gabriela Bednarczyk, Julia Cholewa, Ilona Gozdur, Bartłomiej Domagała, Mateusz Domagała, Ewelina Jabłońska, Jakub Krekora,  Karina Małecka, Natalia Rogala, Karolina Siadaczka, Dominika Siwiec i Julia Wilk.

Po części oficjalnej uczniowie klasy trzeciej i szóstej podziękowali za trud nauczania i wychowywania krótką częścią artystyczną, przygotowaną przez Panie: Lucynę Bieńkowską, Annę Knieć oraz Elżbietę Plewicką.

Następnie Wszystkim gościom, nauczycielom i pracownikom szkoły wręczyli kwiaty.

Tegoroczni absolwenci naszej szkoły to:

Patryk Bednarczyk, Artur Domagała, Bartosz Garbarczyk, magdalena Grzelak, Paulina Jabłońska, Weronika Kapciak, Angelika Kościelniak, Kinga Sałek, Julia Serafin, Maciej Siadaczka, Dawid Spytek, Natalia Spytek, Emilia Stańczak, Szymon Stępień, Wiktoria Syroka, Sebastian Wawrzak, Maria Wielechowska, Jakub Wróbel, Kinga Zięba i Patrycja Zięba.