Teatr jednego wiersza – sukces „Małych Aktorów”

W tym roku odbył się IV Zwoleński Konkurs „Teatr Jednego Wiersza” zorganizowanego przez Dom Kultury w Zwoleniu w dniu 16 listopada 2021r.

W konkursie brało udział 85 wykonawców z 11 placówek oświatowych powiatu zwoleńskiego w trzech  kategoriach wiekowych – I przedszkola i klasy 0, w II- klasy I-II i trzecia kategoria to klasy III-IV. Swój talent i możliwości pokazali również Uczniowie naszej szkoły.

16 listopada 2021, również przedszkolaki naszego oddziału przedszkolnego – Iga Kusztal i Kacper Litwinek brały udział  w IV Teatrze Jednego Wiersza. Kacper Litwinek za oryginalną prezentację wiersza „Ala i lale” otrzymał statuetkę Grand Prix.

 

Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, poświęcony czas i przygotowanie „małych Aktorów do występu”

link do Protokółu z IV Zwoleńskiego Konkursu „Teatr Jednego Wiersza” zorganizowanego przez Dom Kultury w Zwoleniu w dniu 16 listopada 2021r.

https://dkzwolen.pl/2021/11/16/iv-zwolenski-konkurs-teatr-jednego-wiersza/