Mikołajki w naszej szkole

Dnia 5.12.2014 r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Tego dnia Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci przebywające w naszej placówce. Głównym celem Mikołajek była integracja uczniów poprzez wspólne gry, zabawy i konkursy oraz dostarczenie dzieciom radości poprzez obdarowanie ich słodkimi prezentami. Św. Mikołaj po przybyciu do nas i przywitaniu się z dziećmi usiadł na swoim krześle i oznajmił dzieciom że, ,,przybywa z daleka i bardzo cieszy się , że je widzi”. Dzieci były zachwycone, bardzo cieszyły się klaskały i krzyczały. Wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie śpiewali piosenki oraz aktywnie uczestniczyli w konkursach zorganizowanych na tę okazję. Po zabawach Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i zaprosili go za rok.