Konkurs recytatorski

Dnia 23 lutego 2018 roku w naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością wśród uczniów, była p. Halina Libiszewska.                      W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów z klas 0-3. Publiczność oklaskiwała brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane.

Jury w składzie:

  1. Halina Libiszewska
  2. Małgorzata Zyzek
  3. Elżbieta Marek

wyłoniło następujących zwycięzców:

Paulina Lasek, Maja Pyrka, Maja Cholewa, Marek Lasek

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki zakupione przez panią dyrektor, a zwycięzcy pamiątkowe dyplomy.

Podziękowania otrzymało również jury.

W klasach IV – VII oraz gimnazjalnych konkurs odbył się                          5 marca. Organizatorką była p. Lucyna Bieńkowska. Wzięło                    w nim udział 9 uczniów. Recytacje oceniał między innymi aktor zaprzyjaźniony z naszą szkołą p. Bartosz Pietrzyk.

Jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Bartosz Bednarczyk – klasa VI

II miejsce – Natalia Węzicka – klasa VII

III miejsce – Gabriela Bednarczyk – klasa VI

Wyróżnienia: Weronika Kowalczyk – klasa VII

Błażej Dąbrowski – klasa IIIG

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów