Konkurs piosenki anglojęzycznej

W piątek, 30 listopada 2018 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Pionkach odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej, który jest połączeniem dobrej zabawy i promocji nauki języków obcych wśród młodzieży.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszani są uczniowie z innych szkół w Pionkach i okolicznych miejscowości. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie
-kl.4 Natalia Grzybowska. Julia Drążyk. Lena Weronetzki i Klaudia Szulik
– kl. 7 – Gabriela Bednarczyk. Bartosz Bednarczyk. Julia Wilk
– kl..8 – Martyna Kopcińska

W repertuarze naszych uczniów znalazły się oczywiście piosenki w języku angielskim: What you do Margaret. Human Ch.Perii. Colors of your life M. Szpak. Hero B.Tyler.Alone.

Tegoroczna edycja konkursu nie przyniosła miejsca na podium reprezentantom naszej szkoły.  Mimo to zachęceni do dalszej pracy nad swoim warsztatem językowym nasi uczniowie będą mieli szanse pokazać jej efekty za rok.