Kochany św. Mikołaju…

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach  i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.  Po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Podczas spotkania integracyjnego na korytarzu pojawił się nasz „miły gość”. Dzieci, na powitanie Mikołaja zaprezentowały wierszyki, piosenki, a także obiecały, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom oraz nauczycielom. Po takich deklaracjach Mikołaj przystąpił do swojego zadania – obdarzył dzieci miłymi upominkami, przyjmowanymi  z wypiekami na twarzach  i z nieskrywaną  radością. Na zakończenie wizyty Mikołaj   pożegnał się… mówiąc, że czekają na niego dzieci w wielu miejscach, musi się spieszyć, żeby wszędzie zdążyć.

A więc do następnego roku drogi Mikołaju!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów.