Gminne zawody w piłce siatkowej i piłce koszykowej

Zawodnicy i zawodniczki naszej szkoły po raz kolejny (30.01.2023r.) w tym roku szkolnym przystąpili do zawodów sportowych na szczeblu gminnym.

Wystawiliśmy trzy drużyny z piłki siatkowej oraz dwie z piłki koszykowej. W piłce siatkowej rywalizowali dziewczęta i chłopcy z klas 7-8, obydwie drużyny zajęły drugie miejsce. Natomiast chłopcy rozegrali jeszcze piłkę koszykową  w grupie starszej.

Ostatecznie drużyna ze Zwolenia wygrała dosyć przekonująco a my musieliśmy  zadowolić się drugim miejscem. Do zawodów wystawiliśmy jeszcze dwie młodsze drużyny z piłki koszykowej i piłki siatkowej, niestety mecze się nie odbyły z przyczyn od nas niezależnych.

Gospodarzem zawodów była PSP w Zwoleniu a opiekunami zwycięskich drużyn byli Arkadiusz Figura i Monika Matyga nauczyciele wychowania fizycznego. Transport i nagrody zapewniła Gmina Zwoleń. Opiekunami naszych zawodników byli Barbara Wiaderek i Marcin Stępień nauczyciele PSP w Sycynie.