Bal nad bale!!!

Choinka szkolna wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych
w PSP Sycyna. Zabawa noworoczna na zakończenie I semestru nauki jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Toteż 30 stycznia 2016 korytarz szkolny, przystrojony w karnawałową dekorację, na czas zabawy zamienił się w balową salę. Na zabawę choinkową do naszej szkoły licznie przybyli uczniowie, rodzice oraz byli absolwenci naszej szkoły. Zabawa przebiegała w dwóch częściach. Od godziny 10- 14 bawiły się dzieci z klas 0-III , następnie od godziny 15 – 19 klasy IV – VI .
Karnawałowy wystrój korytarza szkolnego zachęcał uczniów do zabawy tanecznej.
Zabawą kierował profesjonalny DJ. oraz pani Elżbieta Marek. Wspaniała atmosfera sprawiła, że nawet najbardziej nieśmiali uczniowie wesoło podrygiwali. W rytm muzyki po sali mknęły pospieszne pociągi, barwne korowody i roześmiane kółeczka.
Chwilę wytchnienia od karnawałowych wrażeń zapewnił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.
A kiedy przyszedł moment zakończenia balu, wszyscy z żalem udawaliśmy się do domów.